szkola1.jpgszkola2.jpgszkola3.jpgszkola4.JPGszkola5.JPG

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja". 

Życzą Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Publicznego Gimnazjum  w Przyworach 

 

 

 

 

Misterium Wielkanocne

Projekt Akademia Kompetencji - IBS

Poniżej podajemy link do projektu

    http://akademiakompetencji.eu/

Gimnazjaliści w przedszkolu

 5.04 .2017 uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielką panią Moniką Kipka udali się do miejscowego przedszkola. Gimnazjaliści przygotowali dwujęzyczny ( niemiecko- polski) program artystyczny pt.” Rotkäppchen- Czerwony Kapturek”. Ponadto śpiewali razem z dziećmi piosenki, tańczyli i zapewnili wszystkim uczestnikom mnóstwo dobrej zabawy.

DZIEŃ KOBIET.

  Podczas szkolnego spotkania uczniowie z klas I- III zaprezentowali humorystyczne przedstawienie,    w którym szukali odpowiedzi na pytanie: ”Po co są kobiety?”.

 W drugiej części spotkania chłopcy przeprowadzili konkurs, jego uczestniczkami były przedstawicielki każdej klasy.

Gimnazjalistki musiały wykazać się różnymi umiejętnościami oraz wiedzą.

 Wbijały gwoździe, rozpoznawały narzędzia pracy mechanika i stolarza. Odpowiadały na pytanie, jak należy uruchomić samochód. W ostatnim zadaniu sporządzały, mając zasłonięte oczy, portret wymarzonego chłopaka.

 

Wszystkie uczestniczki konkursu: Ania Skóra, Oliwia Czaprowska, Agnieszka Hanulewicz i Natalia Stopyra spisały się na medal, więc zasłużyły na słodką  niespodziankę.

 

 

Joomla templates by a4joomla