szkola1.jpgszkola2.jpgszkola3.jpgszkola4.JPGszkola5.JPG

BAL KARNAWAŁOWY

Światowy Dzień bez Przekleństw i Wulgaryzmów

17 grudnia obchodzony był Światowy Dzień bez Przekleństw i Wulgaryzmów. Z tej okazji przedstawiciele samorządu uczniowskiego przeprowadzili happening, którego celem było zwrócenie uwagi na problem dotyczący także naszych  rówieśników. Uczniowie każdej klasy przygotowali plakat, rymowankę oraz hasło nakłaniające do przeciwstawiania się temu negatywnemu zjawisku.  Na korytarzach, uczniowskich szafkach pojawiły się karteczki z napisem  STOP WULGARYZMOM.

 

Najciekawsze prace zaprezentowali uczniowie klasy IIIa i IIIb.

 

INFORMACJE

1. Od II semestru obowiązują nowe dzwonki.

1. 7.50- 8.35

2. 8.40- 9.25

3. 9.35- 10.20

4. 10.30-11.15

5.11.25- 12.10

6.12.30- 13.15

7.13.20 - 14.05

8.14.10-14.55

 

2. Zabawa karnawałowa odbędzie się 6 lutego - obowiązuje strój karnawałowy.

3. Nowy plan umieszczony jest na stronie internetowej w zakładce plan lekcji

Konkurs wiedzy o sporcie

W pierwszym tygodniu grudnia przedstawiciele sekcji sportowej zorganizowali konkurs wiedzy o sporcie.  Do pierwszego etapu konkursu pytania  przygotowali członkowie sekcji. Drugi etap został  rozegrany  15 grudnia, a pytania o różne dyscypliny sportowe, wybitnych sportowców i historię sportu przygotował nauczyciel wf  pan Wojciech Pytel.

 

 Zwycięzcą konkursu został Kuba Kosiorek z klasy IIIB. Gratulujemy.

JESEŁKA

21 grudnia gimnazjaliści przygotowali jasełka dla swoich kolegów i koleżanek oraz wszystkich pracowników szkoły. Historia narodzin Jezusa została  pokazana widzom w sposób tradycyjny. Na scenie pojawili się więc Józef, Maryja, dzieciątko Jezus, aniołowie, pasterze, kolędnicy i dzieci. Nie zabrakło również trzech mędrców z dalekiego wschodu. Wszyscy przybyli aby złożyć hołd i dary Jezusowi. Program artystyczny przeplatały przepiękne polskie kolędy, które wprowadziły publiczności w świąteczny nastrój. Na zakończenie przedstawiciele samorządu uczniowskiego złożyli życzenia całej społeczności szkolnej, a każda klasa zaprezentowała wybrane przez siebie kolędy i piosenki świąteczne w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Joomla templates by a4joomla